בישיבה לומדים לבגרת עיונית ברמה גבוהה. כ-35 יחידות לימוד.  קיימות כיום 4 מגמות:
מגמת אלקטרוניקה מחשבים (10 יחידות) שבה התלמידים רוכשים מיומנויות בתחום, וזה מאפשר להם להמשיך בתכנית להנדסאים שתחת הישיבה (מכללת לביא).

מגמת חילוץ והצלה, (5 יחידות) שהיא מגמה שנפתחה לראשונה בישיבה לפני שנה וחצי, בה לומדים התלמידים תכני רפואה, עם הוצאת תעודת מע"ר, וחובש בסיום יב, קורס של כבאות והצלה ושל פיקוד העורף. המטרה היא שהתלמידים יוכלו במשך כיתות י'-יב להשתלב במערך המתנדבים בארגונים השונים ולקחת חלק פעיל בתרומה לקהילה.

מגמת תקשורת וקולנוע, (5 יחידות) בה התלמידים לומדים על עולם המדיה, תקשורת, וידאו, עריכת כתבות וראיונות. המטרה היא לאפשר להם להמשיך בתחום התקשורת בהמשך, בבתי ספר לתקשורת וקלנוע על מנת להביא עולם אמוני לעולם התקשורת הקיים.
מגמת צרפתית (5 יחידות)

תלמידים עולים חדשים וותיקים מצרפת לומדים על הבעה, קריאה וספרות בצרפתית.
באנגלית, מתקיימות הקבצות רב גילאיות על פי רמה לימודית, 3 , 4 ו-5 יחידות לימוד.
במתמטיקה הקבצות בכל כיתה של 3 ו-4 יחידות.
אחוז הזכאות לבגרות בשנת הלימודים תשע"ט הינו 90%. וגם התלמידים אשר לא קיבלו תעודה, מגיעים לאחר מכן להשלים.
דרכה של רשת ברנקו וייס, ובפרט של ישיבתנו היא פדגוגיה המשתפת את התלמיד במהלך הלמידה.

התכנית מבוססת על תשעת עקרונות להוראה משמעותית שגיבשו במכון, שמטרתה להעצים את התלמיד, לחבר אותו למקצוע הנלמד, לשתף את התלמידים כמה שיותר בתהליך.

כמו כן, הלמידה מבוססת פרוקייטים בכל תחום.

אחת לשנה, מתקיים יריד הצלחות שבו מציגים התלמידים את הפרוייקטים השונים שעמלו עליהם לאורך כל השנה בהנחיית המורים: סרטוני וידאו, מערכות מחשוב ואלקטרוניקה, עבודות חקר, מצגות הסבר, תצוגת תכלית בחילוץ והצלחה, הרכב מוזיקלי של התלמידים ועוד דברים רבים, ההורים נוכחים, אנשי הרשת, משרד החינוך ואנשי ציבור מגיעים לפקוד את האירוע בכל שנה.
לימודים ומגמות
פדגוגיה
מגמת מדעי המחשב
מגמת קולנוע
מגמת אלקטרוניקה מחשבים
מגמת חילוץ והצלה
קורס שפים
מגמות